Podmínky použití

Cílem tohoto textu je nastínit vám, jak se díváme na otázku autorských práv jakýchkoliv textů a myšlenek, které jsou zveřejněny na těchto webových stránkách. 

Inspiroval jsem se "Uncopyright-em" Tomáše Hajzlera. Cítím to stejně.

Je to prosté - připadne mi absurdní a nesmyslné dělat si jakákoliv vlastnická práva na myšlenky. Z několika důvodů. Především si vůbec nejsem jistý, kolik toho je z mé vlastní hlavy a co všechno jsem tzv. posbíral cestou. Dost jsem toho přečetl, naposlouchal spoustu nejrůznějších přednášek a videí, absolvoval nespočet rozhovorů a setkání s různě inspirativními lidmi a rozlišit, co je "moje" a co někoho jiného, je zcela nemožné. Možná se mi to povedlo nějak uchopit a formulovat tak, že to inspiruje někoho dalšího. Skvěle! A pokud jsem nějaké myšlenky či inspiraci přetavil v nějaký hmatatelný nápad, jistě máte stejnou možnost a příležitost. Nechte se inspirovat a neste to dál. Jak je libo. Zcela svobodně. Čím houšť, tím lépe.

V případě, že na těchto stránkách nějakou inspiraci načerpáte a ponesete dál, budeme rádi, když nám o tom dáte vědět. Potěší to. Stejně tak budeme rádi, když se kdekoliv zmíníte, kde jste inspiraci načerpali. Třeba nám to pomůže k dalšímu propojení se s někým, o kom ještě nevíme. 

Díky.

Nebyl zvolen žádný komentář pro reakci.
Reagujete na komentář č. %number% uživatele %user%.
Nebyl zvolen žádný komentář pro reakci.

Odběr novinek

Chyba! Opravte prosím označená pole. Odesílám.. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Zprávu se nepodařilo odeslat.
Využijte prosím naši e-mailovou adresu.

Kalendář

Přidejte se