Potravinová soběstačnost - samozásobitelství

Samozásobitelství jako cesta k potravinové soběstačnosti. Jako cesta k nezávislosti na potravinových řetězcích a chemickém zemědělství. Jako cesta ke svobodě.

Přijďte na setkání, kde si budeme povídat o organickém domácím hospodaření v malém, pouze s ručním nářadím bez jakékoliv mechanizace. Řekneme si, jak se to u nás dělávalo zastara a jak velmi se původní evropská zemědělská tradice liší od ostatních. Proč je soudobé petro-chemické hospodaření cestou do pekel a jak se z kolotoče ztráty diverzity, selhávání přirozených synergií, degradace půdy a zmírňování výsledných průšvihů krátkozrakým švindlováním pomocí chemie a strojní síly, dá, po takové zvláštní spirále, uniknout - krok za krokem, ar za arem a sezónu za sezónou.

V kuse vystupují mycélia, kytky, o kterých tu nic dobrého nikdo nikdy neslyšel, včely, kachny, žížaly a organický zahrádkář, včelař a tulák po permakulturních usedlostech Honza Král. Minimalista celý život spokojený bez automobilu, bez televize, bez rozhlasu, co se kdysi rozhodl se dál na kolektivním šílenství nás všech nepodílet, sbalil si raneček, spálil mosty a zmizel z města na venkov naučit se žít život užitečný i jiným bytostem než jen jemu a ostatním lidem.

Vstupné dobrovolné.

Informace k události

Místo konání: Restaurace Pod Zámkem
Adresa: Boskovice, Hradní 4
Obsazenost / kapacita: / 25
Vstup: volný

Kdy probíhá

Typ: jednodenní
Datum: 16. 5. 2017
Čas: 18:00 - 21:00

Místo konání

Boskovice naživo 3 Honza Král 7 permakultura 3 soběstačnost 1
Nebyl zvolen žádný komentář pro reakci.
Reagujete na komentář č. %number% uživatele %user%.
Nebyl zvolen žádný komentář pro reakci.

Přihlášení a vstupenka

Zde se můžete na akci přihlásit a zakoupit vstupenku

Odběr novinek

Chyba! Opravte prosím označená pole. Odesílám.. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Zprávu se nepodařilo odeslat.
Využijte prosím naši e-mailovou adresu.

Kalendář

Přidejte se