Djembe workshopy 2018

Přijďte si s námi zabubnovat na africké djembe. Povede nás skvělý lektor a profesionální hudebník z Brna Jiří Bouda. Úroveň bude vždy přizpůsobena účastníků bubnování.

Cena 350 Kč za tříhodinový workshop. Pokud někdo nemá vlastní djembe, může si za 50 Kč půjčit. Žádost o zapůjčení djembe prosím uveďte do poznámky.

Částku za workshop prosím zasílejte předem na účet dle instrukcí, které Vám přijdou e-mailem po Vašem přihlášení se. Z organizačních důvodů vemte prosím na vědomí, že odhlásit se je možné nejpozději 7 dnů před konáním workshopu. Po tomto termínu Vám již nebudou zaslané peníze vráceny a budou použity na úhradu nákladů spojených s organizací a zaplacení lektora. Děkujeme za pochopení.

Minimální účast je 10 bubeníků. V případě, že se nám nepodaří workshop naplnit, domluvíme se buď na náhradním termínu, nebo zrušení akce a vrácení peněz.

Jiří Bouda

Jiří BoudaHudbě se věnuji již od předškolního věku. Hrál jsem na housle, kytaru a poté studoval bicí a perkusní nástroje u absolventa JAMU Ladislava Šišky. Během svých pobytů v africké Guineji, kde jsem strávil půl roku, jsem se zabýval přístupem jednotlivých kmenů ke hře na africké nástroje. Na djembe jsem se učil u mistrů jako Famadou Konate, Mohamed Bangoura, Fadouba Oulare, Harouna Dembele, Bronislav Pavlíček... Na balafon u Epiny (Abdoulaye Bangoury), Kanazoe, Abdoulaye Dembele... Na koru u Djakali Kone, Adama Doughty...a dalších. V roce 2013 jsem strávil měsíc na Kubě, kde jsem se věnoval afrokubánským nástrojům.

O Hru na tělo (Body music) se aktivně zajímám od roku 2008, kdy mne svými groovy okouzlil americký muzikant a choreograf Keith Terry . Absolvoval jsem řadu seminářů s učiteli jako Fernando Barba, LeeLa Petronio, Jep Melendez, Sandy Silva, Javier Romero Naranjo a další. V roce 2012 a 2016 jsem se účastnil mezinárodního festivalu Body music v Istanbulu a Paříži. (info)

Pět let jsem působil v kapele Tshjamm a poté v kapele Tubabu hrající tradiční západoafrické rytmy. Účastnil jsem se řady hudebních projektů na různých festivalech a spolupracoval se skupinami Shivanam a Avrix. Nyní skládám hudbu a koncertuji na západoafrickou harfu koru v duetu s Pavlem Šmídem (kytara) ve skupině KORAJUNGLEJAZZ. Máme za sebou úspěšné koncerty jak v České republice, tak Švýcarsku, Francii, Španělsku či Itálii. V současnosti pořádám semináře, koncerty, teambuildingy a programy do škol po celé ČR. Vzdělávám se u skladatele Davida Rottera a vedu hudební kurzy jak pro děti, tak pro dospělé v Brně v pohybovém studiu Bosorka, kde také doprovázím kurzy afrického tance Aleny Chládkové.

djembe 2

Události v nabídce

djembe

Djembe workshop březen 2018

Společné bubnování pod vedením skvělého a zkušeného lektora Jirky Boudy.

Přečtěte si více..

Odběr novinek

Chyba! Opravte prosím označená pole. Odesílám.. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Zprávu se nepodařilo odeslat.
Využijte prosím naši e-mailovou adresu.

Kalendář

Přidejte se