Jak postavit dům za 360 tis. - přírodně, levně a s duší - ZRUŠENO

AKCE ZRUŠENA

Vážení přátelé, akci jsme bohužel museli zrušit pro nenaplnění minimálního počtu zájemců. Děkujeme za pochopení.

Zkusíme akci uspořádat zase v zimě, třeba bude zájem větší :) Chápeme, že v tomto období, kdy je venku konečně nádherně a všechno kvete, se nikomu nechce sedět celý den zavřený v místnosti :)

Peníze za vstupenky těm z Vás, kteří již zaplatili, byly odeslány zpět na Váš účet.

Děkujeme za pochopení.


 

Celodenní  intenzívní seminář Ondry Netíka.

Rozšířená přednáška o více podrobností z permakultury, hledání pozemků a navrhování domu dle přírodních principů, případně o slamácích.

Stavba domu je cesta, zkouška dospělosti. Můžete si nechat dům postavit, nebo jí projít, užít si jí, a na konci stanout proměněn. Mnozí vnitřně cítíme, že stavebnictví ztratilo duši domova, srdce, stalo se bussinesem. I já to cítil.
Jsem buřič a odmítám cesty konzumu. Jsem permakulturista co se učí od přírody. Jsem hledač smyslu bez iluzí a klamů. Jsem muž co se raduje ze schopnosti tvořit. 
Po deset let jsem poznával přírodní materiály a jak z nich stavět. A pak jsem se rozhodl postavit svůj dům svépomocí za 300.000,-. Přijďte a já vám ukážu jak!

Program semináře

Úvod do Permakultury
Představím zakladní myšlenkové modely trvalé udržitelnosti ze kterých vychází mé myšlenky. Změna myšlení je základem k změně života a hodnot. Pochopení slepé cesty konzumu a součastné politiky. Tento základ je potřebnýpro pochopení všech ostatních přednášek.

Cesta z města
Seznámím Vás s tím, proč není vesnice a město stejné a proč snaha minulého i současného režimu ztroskotává a ztroskotá. Proč to někteří nezvládnou a vrací se do města. A jak to jde. Ale hlavně budeme hledat pochopení co skutecně hledáte, kde je vaše místo.

Kam z bloudil životní standard
Jak lidská civilizace vytvořila současný životní standard a v čem je neudržitelný a zavádějící. Jak nás ničí a zatěžuje a proč tomu tak je.

Jak by navrhovala dům matka příroda
Optimalizované permakulturní nástroje pro návrh domu tak, aby byl co nejoptimalnější a přitom zajistil vše co od něj potřebujeme.

Jak stavět dům levně a s duší
Kde leží náklady na stavbu a jak se dají snížit. Co lze ovlivnit a kde ušetřit. Vše z praktického pohledu řemeslníka.

Jak jsem stavěl dům za 360.000 Kč
Reportáž a podrobné rozebrání možností a postupů u jednoho slamáku.

A jako bonus - Slamák, praktický návod jak na to - Postup jak postavit slámak z pohledu konstrukcí i řemestníka, který jich postavil víc jak desítku.

Ondřej Netík  

je filozofující permakulturista, přírodní stavitel, řemeslník a rebelující odpůrce standardu a konzumu. Otec tří dětí. Spisovatel a vypravěč. Učitel, rádce i přítel svépomocných stavebníků. Přírodní materiály, jejich pochopení a praktické tvoření z nich považuje za duchovní seberozvíjející činnost.

Informace k události

Místo konání: Muzeum regionu Boskovicka
Adresa: Hradní 1, Boskovice
Obsazenost / kapacita: 0 / 50
Cena: 1300 Kč

Kdy probíhá

Typ: jednodenní
Datum: 12. 5. 2018
Čas: 9:00 - 18:00

Místo konání

Ondra Netík 1 přírodní stavitelství 1
Nebyl zvolen žádný komentář pro reakci.
Reagujete na komentář č. %number% uživatele %user%.
Nebyl zvolen žádný komentář pro reakci.

Odběr novinek

Chyba! Opravte prosím označená pole. Odesílám.. Vaše zpráva byla úspěšně odeslána. Zprávu se nepodařilo odeslat.
Využijte prosím naši e-mailovou adresu.

Kalendář

Přidejte se